TRANSPORT MAKINASH..,ITALI @ ..DHE BRENDA SHQIPE..

Shitet nga: Servis Rover Durres 08 Qer 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Transport automjetesh ne te gjitha qytetet e italis transport i garantuar dhe korrekt me cmime konkuruese per sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj ne itali per sqarime te metejshme numrat e kontaktit ...:Durres.....Albani... 0665555270 0685555270 ..viber...00355695555270....ju faleminderit per mirekuptimin..me respekt... Urimi... mund te kontaktoni dhe ne numra italian tel..... 0039 3806528564....dhe ne KS Prizerentek servis XHELALI...Ferdi...viber ..+37745355624......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim