TRANSPORT MAKINASH..,ITALI @ ..DHE BRENDA SHQIPE..

Shitet nga: Servis Rover Durres 08 Qer 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Mercedez benz i vitit 1992 ne gjendje te shkelqyer.. SHITET...13000 ero.. me targa shqiptare me targa Dr...ne bejme dhe transport makinash nga Italia porti i durresit deri ne prizren dhe prishtine per me shum na kontaktoni ne keto numra servis.. XHELALI.PRIZEREN..viber.. FERDI....ks---+37745355624....DURRES.. URIMI..-viber-00355695555270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim