TRANSPORT MAKINASH..,ITALI @ ..DHE BRENDA SHQIPE..

Shitet nga: Servis Rover Durres 09 Nën 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
TRANSPORT MAKINASH ne te gjitha qytetet e Italise..duke filluar ne Milano Bergamo Breshje Verona Padova Venezja Bolonja Modena Rimini Ancona . Parma Piacensa e tje... transport i garantuar dhe korrekt me cmime konkuruese per sherbimin teper perfekt cdo dite dhe cdo jave dhe cdo muaj ne itali per sqarime te metejshme..... numrat e kontaktit ...:Durres.....Albani... 0665555270 0685555270 0695555270 mos hezitoni te na merni ne tel ju faleminderit per mirekuptimin..me respekt... Urimi... mund te kontaktoni dhe ne numra italian tel:0039 3533736010 transport shum i garantuar................. ITALI................SHQIPERI......ITALI........... URIMI...............e-mail..urim.taci@icloud.com...viber 00355695555270.....ne Prizeren servis XHELALI ...FERDI..viber..+37745355624.......................ju faleminderit per mirekuptimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim