Toni company bejm hapjen e puseve

Shitet nga: qamil 23 Mar 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
bejm hapjen e puseve me gypa te betoni deri 38 metra thellsi dhe me gypa te plastikes deri 200 metra thellsi ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim