u SHit.... e gzoft Bashkim Godanci .....

Shitet nga: Kombaj 26 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina korrëse
Shitet kombaja e ardhur nga zvicrra me dokumenta te rregullt ket vit ka hi ne kosov ka punu ni sezon nkosov, motorri nuk hargjon ule ,ka 5 metra heder , 4500 kg bunkeri posedon klim dhe te gjith llojet e senzorave.dhe e mat hekterazhen(aren) vet .. esht ne gjendje te mir pune ..garantojm per punen e saj 044 867 546 ,,045 603 822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim