Makina Bujqësore Dhe Pyllore

Shitet nga: Franqez 16 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Shes Makina Bujqësore Dhe Pyllore
Qmimi Sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim