Makine Mbjellese Misri dhe pasuli Me Ajer

Shitet nga: Leonard Cuni 23 Pri 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Makina gjendet ne Durres ,Eshte ne gjendje pune mund te nderrohet me rimorikio per shkepjen e plehut organik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim