PRES - MIKSER

Shitet nga: N.T.SH.FISNIKU - Celin - Krushe e Madhe 07 Qer 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Shes mikserin vet ngarkim dhe shkarkim per perzirjen e tgjitha ushqimeve , sillazh etj. Jan te ardhura nga zvicrra jan ne gjendje shumm te mir ...

Tel. 044414419

Viber +37744242843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim