Traktorin dhe presen

Shitet nga: imet 27 Gsh 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Shitet traktori dhe presa trajtori ështimt 39 kurse presa ëshr markant class50 jan ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim