makinë lidhese

Shitet nga: franc 24 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina lidhëse
Shitet makina lidhese ne gjendje shum te rregullt .
Mund te bejm dhe nderrime .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim