Dru Bungi

Shitet nga: dru bungi 30 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
shiten afer 23 metra dru bungi me shumic dhe pakic.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim