Kosa per traktor

Shitet nga: edon 06 Pri 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
shitet kosa per traktor ne gjedje te mir. Shitet dhe kabllo elektrike ajrore 4x35 prodhim i negotines me gjatesi 600 meter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim