Makin per Larjen e Qeramikeve dhe dyshemes

Shitet nga: enver 27 Sht 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Makina eshte ne gjendje te rregullt, makina eshte e ardhur nga gjermania, eshte me mbushje Elektronike pa tel, mban rrymen 10 dit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim