Maqin per blurje dhe shkoklim te misrit

Shitet nga: Enver 15 Jan 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Maqina esht ne gjendje te rregullt esht trefaz per me shum info kontakto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim