Mashina per prerjen dhe copetimin e drunjeve model

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: murati 25 Jan 15:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Mashina per prerjen dhe copetimin e drunjeve modeli 400 joy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim