Mashina per prerjen dhe copetimin e drunjeve model

Shitet nga: murat 25 Jan 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Mashina per prerjen dhe copetimin e drunjeve modeli 400 joy numri tel. 045694489
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim