Mashine e drureve

Shitet nga: Mujdin Jusufi 10 Pri 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Shes mashinen per sharritjen dhe qarjen e drureve
Nr kontaktues 044276897 , qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim