Motorra per kosa bari Aebi Rapid Bucher

Shitet nga: xxxxx 28 Maj 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Shiten motorrat per kosa bari Aebi Rapid Bucher Frima (mag, brigs llombardini) lenda djegse benzin kemi pjes rezerv per te gjitha llojet e këtyre motorrave si magneta ,klipa ,blloka dhe karburator per informata te me shumta na kontaktoni ne numrin 044-174-810 qmimi sipas motorave prej 70 $ deri ne 150 $.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim