Mulli bluarj blegtori

Shitet nga: Eduart Doci 28 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Kapaciteti 500-600kg/h
Cmimi me marreveshje.
Mund te na kontaktoni dhe ne viber
+355682207683
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim