N.T.P Lindi-1 Damper Per Pleh

Shitet nga: N.T.P LINDI-1 20 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
-Shitet Damperite
-Damperi ban per me hek plehun e lopve edhe ban per me hek dhe edhe bor
-Damperi osht 4x4
-Motorri : 2 Cilinder
-Damperi ka dy Korpa
-Sapo Ka Ardh Nga Zvicrra
-Ne Gjendje te mir pune

N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic GJakove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim