N.T.P Lindi-1 Mikser Faresin 700

Shitet nga: N.T.P Lindi-1 14 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
-Shitet Mikseri Per Perzirjen E Sillazhes Dhe Barin
-Faresin 700
-Ne gjendje shum te mire pune
- Sapo Ka Ardh Nga ZvicrraN.T.P LINDI-1
PRIZREN LANDOVIC GJAKOVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim