PJESE KEMBIMI PER MOTORRA JAPONEZE, KUBOTA, ISE..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albakren shpk, 21 Sht 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
PJESE KEMBIMI PER MAKINERI INDUSTRIALE ME MOTORR JAPONEZ,BAGGER,MINI ESKAVATOR.
KUBOTA, ISEKI, YANMAR, MITSUBISHI


TESTATA,FASHO PISTONA,BJELLE,INJATOR NAFTE,VAJ FILTRA.


BROZINA BJELLE BANGO,POMP UJI, POMPE HIDRAULIKU, MOTORRINO, KANDELETAGOMA TRAKTORI, GRUP TIMONI,KOKE PARALELI, KOKE ZBAREKUSHINET FREKSIONI, SPINXHIDISK FREKSIONI, DISK FREKSIONIPREMISTOPAINGRANAZHE KAMIO,KORON PINION DIFERENCIALI,THIKA FREZE, PLUGJE ARE ITALIAN


NESE KENI KERKESA PER PJESE KEMBIMI JENI TE LUTUR TE NA SHFAQNI MODELIN E MOTORRIT.

DHE FOTOT PERKATESE.


Adresa 1: Sheq i madh (perball frigoriferit) Fier


Adresa 2: Rrapez,Kolonje-Lushnje(Ne Autostrade)


Tel: 00355 34226032


Cel:00355 692537728 (KY NUMER ESHTE DHE NE VIBER.)


Cel:00355 695154207


Mund te telefononi nga HENA DERI PREMTE ora 08:00 deri 16:00

TE SHTUNEN NGA ORA 08:00 DERI 14:00

E DIELA PUSHIM

MUND TE NA SHKRUANI DHE NE VIBER NE NUMRI.

Cel:00355692537728 (KY NUMER ESHTE DHE NE VIBER.)


JENI TE MIREPRITUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim