Sharra me rryme OREGON

Shitet nga: Enver 04 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Shitet sharra me rrym, esht e re, e posa ardhur nga Gjermania , perdoret per prerjen dhe krasitjen e degve te pemve ne lartsi te mdha.
gjatsia e sharres esht 3 metra, tehu i sharres mund te kthehet edhe ne kande tjera sipas nevojes.
Esht shum e leht per perdorim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim