Shes Motorrken Stihl-70

Shitet nga: nexhip 11 Tet 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
esht ne gjendje te rregult ju garantoj dhe punon shum mire, nuk esht shum e perdorur, esht orginal stihl .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim