Shitet grabuja

Shitet nga: Dashnor 24 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Shes grabujen ne gjendje shum te rregullt dhe pak e perdorur per informata me te hollsishme kontaktoni ntel edhe ne viber +37744986111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim