UJVARA THERAND

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: UJVARA BEJM HAPJEN E PUSEVE 25 Qer 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Ne ua zxhedhim problemin e ujit vetem per disa or ne rast se ju mungon uji me ne e zxhidhni ket problem me qmim te arsyshem dhe korrektsi me ne nuk zhgenjehni se eksperienca jon ne ket lemi e deshmon punen ton dhe teknikoxhija me e avancuar e thot fjalen e vet andaj mos ngurroni na kontaktoni ne numer te siper permendur ne ua krym keto sherbime.(Hapja e pusit) Behet mexhersi 1 METER (Me gypa te betonit te vibruar) Bejm filtrimin e ujit me zhavor mes gypit dhe tokes komplet pusi po ashtu bejm bartjen e dheum me makineri tona juve ju mbetet ta zxhedhni me te mirin ne jemi te paret por dhe me te miret suksesi qe ka emer UJVARA THERAND.Lulzim Gashi ju mir pret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim