kose per barri the shara

Shitet nga: shefqet 18 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
shesim kose per bari dhe shara cmimet 700 eu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim