mulli

Shitet nga: migjit 08 Mar 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Blun me kokerr dhe boq kapaciteti i bluarjes 4 minuta per 50kg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim