Rimorkio vet ngarkuese-shkarkuese e ballave

Shitet nga: rimorkio Dje 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 96 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Të tjera
Shes Rimorkio vet ngarkuese dhe vet shkarkuese e sanes ne gjendje perfekte. E sapoardhur nga Zvicrra. rimorkio mund ti ngarkoj deri 300 balla san.
ma shum info 044 867 546 . 045 603 822. edhe viber +37745603822 .... +37744867546...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim