Belarus 600 me plug e freze

Shitet nga: iliri 05 Jan 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shitet zetore super imir me kalorifer fshirse xhamash uji i xhamash me kasetafon ne gjenje sikur ate dit sikadal nga fabrika ka me vete plugun evet origjinalin dhe frezen te re epa perdorur vec 3 hektar ka punue jo tjeter ne gjendemi ne shkoder cmimi i diskutueshem........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim