Ferguson dhe kulica

Shitet nga: Veton 20 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Traktori eshte ne gjendje te rregult Po ashtu edhe kulica ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim