Fiat 4×4 ne gjendje pune

Shitet nga: traktori 16 Tet 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Fiat 420 4 × 4 shitet dhe ndrrohet me traktor ferguson 39 rakovic etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim