Grrepa

Shitet nga: Arben 03 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes grrepat ne gjendje shum te mir teknike dhe vllaqt ne gjendje shum te mir teknike bej ndrrim me taniraqa per traktor 65 per me shum info mud te kontaktoni ne numrin 044128298 viber +37744128298 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim