Traktor

Shitet nga: Billal 06 Pri 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 560
Traktori ne shitje është ne gjendje shumë e mire dhe punon shume mire , nuk ka asnjë prishje është në gjendje të rregull , arsyeja qe po e shes është se traktori është me fuqi të madhe edhe nuk po me duhet i madh. Traktori gjendet ne Opoj te Dragashit . Cmimi me marveshje !
Për me shume info kontaktoni ne numër te tel: 044 621 660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim