Imt 539

Shitet nga: visar elshani 06 Dhj 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
shhes imt 539 viti prodhimit 1992 ne gjeje perfekte per pun posedon gomat te reja nuk ka nevoj per asni cent investim traktoa ka preolicen kavadars te maqedonis dhe shitet komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim