Traktori JOHN DEERE 3040 4X4 komplet paisjet

Shitet nga: John Deere Sot 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Prodhuesi: John Deere
Modeli: 3040
Shitet JOHN DEERE 3040 4X4 i adhur nga jasht ne gjendje perfekte . 101 kuaj fuqi . Dhez ne temperaturat ma te ulta te mundshme pa pik problemi. Traktori posedon paisjet e veta si P.SH
CISTERNE 7 Mij litra gjendje perfekte e kompletuar derdhje e ujit me pump si dhe hapja me klip .
PLLUGU 3x3 Rrotullues ne menyr hidrolike gjendje perfekte.
Maqin per mbjelljen e Misrit me ajer gjendje perfekte.
Maqin per mbjelljen e Grunit gjendje perfekte
Vllaqa hidraulike ne gjendje perfekte.
Ma shum info rreth traktorit 044 867 546 . Ose viber +37745603822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim