M.a.B. ----- PJESE KEMBIMI PER SAME HURLIMAN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M.a.B. 08 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   13 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
KEMI PJESE KEMBIMI TE REJA DHE TE PERDORURA PER SAME LAMBORGHINI HURLIMAN

MAB - Milloshi Agritural Business
Autostrada Durres - Tirane km4
Prane ekspozites MESHKURTI
Tel fiks: 00355 57 543657
Tel mob: 00355 68 3670118
WatsApp - Viber : 00355675223999
Instagram: mabalbania
E-mail: prenushmilloshi@yahoo.it
www.makineribujqesore.com
www.mabalbania.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim