Mulli per koncentrat

Shitet nga: privat 27 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
shitet mulli qe blun si dhe ben perzierjen e koncentratit mulliri eshte i ri.blun edhe me boqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim