N.T.P LINDI-1 John Deere 6800 TURBO ME KRAN U SH..

Shitet nga: N.T.P LINDI-1 13 Pri 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
-Shitet Traktori John Deere 6800
-TURBO
-Me Krane Euro 8
-Viti i prodhimiit 1996
-Frenate Me Ajer
-Kabina me nxemje dhe ftofje Me Klim
-Kardanin 540 750 1000
-Gomat e para 70%
-Gomat e pasme 90%
-Dy Karrika
-Motor 6 Cilinder
-120Ps
-4x4
-Ne gjendje shum te mire pune
-I Sapo ardhur nga Zvicrra

U SHllTT !!

N.T.P Lindi-1

Prizren Landovic Gjakove


044 198 736
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim