N.T.P Lindi-1 KOMBINIM FREZ ME MAQIN MJELSE GRUR..

Shitet nga: N.T.P LINDI-1 Dje 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
-SHITE MACINA KOMBINIME FREZ ME MLEDHSE GRURI APO KALLAMOC KOMBINIMI BOET SIPAS FOTO.
KOMBINIM ESHT HYDROLIK ME 2 CYLINDRA TESHMAJT DHE NEDJATHT
SAPO I ARDHUR NGA ZVICRRA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim