Pjes Per Traktora

Shitet nga: Ali 03 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Kemi Shum lloje te pjesve te traktorav te perdorura orgjinale per Ferguson 33\39 si dhe per Rakovic 60\65
Kemi komplet motorr per 39 ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim