Rakovica 60

Shitet nga: Prizren 12 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shitet rakovica 60 bajm dhe ndrrim e ka edhe sajllen e montune vjen komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim