Shes Traktora Bager Dhe Pres.

Shitet nga: Franqez 11 Jan 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes Traktora Bager Dhe Pres.Qmimi Sipas Marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim