Shes Traktorin Me qmimin Sipas Marrveshjes

Shitet nga: franqez 11 Jan 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes Traktorin Bager Dhe Pres Me qmimin Sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim