Traktor 540 dhe rimork shitet

Shitet nga: durak 19 Mar 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
044 338 709 nr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim