Traktor Fendt

Shitet nga: Milaim 21 Mar 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes traktorin fendt ne gjendje te perkryer traktori ka 75PS ka vollant hidraulik edhe nuk ka shum or pune gjithashtu shpenzimet i ka mjaft te vogla dhe njihet si marka me me se paku hargjime te naftes. Bej edhe ndrrime me ndonje vetur. Per me shum informata kontaktoni ne 044/408/970.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim