Traktor Fiat 640

Shitet nga: Shkelzen Gashi 16 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shitet traktori Fiat 640 ne gjendje shum të mir teknike dhe shum i ruajtur i ardhur nga ch.Per me shum informata thirr ne tel.044623 650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim