Traktor IMT 542

Shitet nga: Arnold 22 Gsh 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shes traktor me rimorkio dhe pllug.
Viber: 00355666666523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim