Traktor Same

Shitet nga: ssh 24 Sht 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Traktor Same ne gjendje perfekte . Me gjith pllug dhe frez
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim