Traktor hürlimann 466 dhe 4x4

Shitet nga: Shenazi 27 Nën 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Traktorë
Shitet traktor hürlimann 466 +4x4 i ardhur nga zvicrra posedon kabinen me nxemje po ashtu edhe ftohje ne gjendje perfekte per me shum na kontaktoni ne numrin me posht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim